SERVIS BĚŽECKÝCH LYŽÍ


Mazání lyží a servis

O vaše lyže se vám 100% postaráme od čištění přes namazání až po přípravu na uskladnění. Používáme profesionální přípravky od firmy TOKO.

Prodej běžeckých lyží a doplňků

Nevíte si rady s výběrem správné lyže? Potřebujete nové boty na lyže nebo si chcete jen udělat radost novými hůlkami?

  • Na naší prodejně najdete skladově kompletní sortiment běžeckých lyží od firem Atomic, Peltonen. Chcete tedy lyže na bruslení, klasiku, s chlupem nebo mazací? Rádi vám při výběhu poradíme.
  • K nabídce lyží máme skladem také běžecké vázání NNN a SNS. Rádi vám vázání namontujeme a společně s lyžemi připravíme na parádní projížďku.
  • Součástí lyžařského vybavení jsou také odpovídající boty na klasiku nebo bruslení, případně varianta combi. U nás najdete nabídku bot od značky Alpina.
  • Chcete se zlepšit v technice lyžování a osvojit si základy klasického nebo bruslařského stylu, rádi Vám poradíme

ATOMIC / PELTONEN /ALPINA

CENÍK SKI SERVISU

1 - Očištění lyží od stoupacích vosků a nečistot

servis : očištění smývačem, kartáč bronz a nylon, fíbr

130 Kč / klistr 150 Kč

2 - Vymytí lyží univerzálním měkkým parafínem

servis : kartáč bronz, fíbr, vymytí skluznice lyží měkkým parafínem od nečistot, kartáč bronz a nylon, fíbr

200 Kč

3 - Vymytí a konzervace lyží do parafínu

servis : (kartáč bronz, fíbr, vymytí skluznice lyží uni měkkým parafínem, kartáč bronz, napuštění měkkým uni konzervačním parafínem NF)

200 Kč

4 - Napuštění a úprava lyží parafínem na skluz

servis : kartáč bronz, fíbr, napuštění lyží speciálním parafínem na skluz dle výběru kvality parafínu CH/LF/HF, stržení, kartáč bronz a nylon, fíbr

LF - 200 

HF - 350 

LF + HF - 590 

od 200 Kč

5 - Ruční STRUKTURA vč. kartáčování a leštění

servis : kartáč bronz a nylon, fíbr, aplikace různých druhů ruční struktury na skluz dle aktuálních sněhových podmínek, kartáč bronz a nylon

190 Kč

6 - Mazání lyží na stoupání - tuhé vosky

servis : očištění a zdrsnění mazací komory, nanesení base podkladového stoupacího vosku - žehlení/korek, nanesení skluzného stoupacího vosku - korek

190 Kč

7 - Mazání lyží na stoupání - klistry

servis : očištění a zdrsnění mazací komory, nanesení base podkladového stoupacího klistru - žehlení, nanesení skluzného stoupacího klistru - rozetření

240 Kč

8 - Ostatní servis dle individuální domluvy a rozsahu práce


  • V našem ski servisu používáme kvalitní nářadí a vosky od firmy TOKO
  • Pro náročnější uživatele můžeme také nabídnout úpravu struktury lyží strojově (je pernamentní a tvoří základ pro ruční strukturu)
  • Pokud se chcete sami naučit jak se postarat o lyže, doporučujeme navštívit některou z našich besed na téma servis běžeckých lyží
  • Chystáte se na konkrétní závod a chcete dát svým lyžím maximum? Lyže vám můžeme před závodem také napráškovat a výrazně tedy zlepšit skluznost.

Nechcete na servis svých lyží dlouho čekat? Není nic jednoduššího než se předem objednat a lyže vám připravíme v co nejkratší možné době. Po odeslání formuláře vás budeme kontaktovat a domluvíme se na termínu a dalších podrobnostech.