Aleš Máslo - Enervit - sportovní výživa

08.02.2020

V sobotu 8.ledna, den před hlavním závodem Jizerské 50ky, se uskuteční ve 14.00 na prodejně endorfin factory přednáška o zdravé sportovní výživě od Enervitu.

Jizerská 50 padesátkrát jinak

7.-9. února do Jizerských hor přijede neobvykle mnoho lyžařů a turistů. Odstartuje zde totiž další ročník Jizerské padesátky. Od startovní čáry na Bedřichově je to do Jablonce zhruba 9 km, což je 15 minut autem. Závodníci, jejich přátelé a příbuzní zde stráví téměř tři dny. Organizace Jablonec Jinak společně s místními sokoly si položili otázku, kolik z nich zavítá do Jablonce a co zde mohou vidět a zažít. Odpověď nebyla příliš uspokojivá, a tak se rozhodli uspořádat akci "Jizerská 50, 50krát jinak".
Cílem akce je otevřít brány Jablonce všem zájemcům, ukázat jeho zajímavá zákoutí a seznámit je s místními obchodníky, umělci, kulturními organizacemi a dalšími nadšenci, kteří se zapojí.

Ing. Aleš Máslo

obchodní a marketingový ředitel ve společnosti Vitar Sport, s.r.o.

Beseda na téma zdravá výživa Vám otevře oči v otázce fungování lidského organismu při sportovním výkonu. Také se dozvíte co a v jakých dávkách je potřeba tělu dodávat a čím mu naopak můžete výrazně uškodit. Zaměříme se také na specifika závodu Jizerské 50ky v oblasti výživy.


REZERVACE NA BESEDU

Kapacita míst je omezena, prosíme tedy o rezervaci místa. Jakmile se kapacita naplní, bude rezervace uzavřena.