Chceš mít na Jizerské 50 stejně rychlé lyže jako Katka Smutná?

04.02.2019

Endorfin factory Jablonec nabízí ve spolupráci s Radimem Dudou mazání lyží na J50. 

Nabízíme přípravu lyží, naparafínování vysoko fluorovým voskem a fluorovým práškem Počet lyží k namazání je omezen, objednávejte zavčasu. 

Profi - vosky HWK na kterých závodí Kateřina Smutná

Postup:  1.základní parafín HWK LF, 2.parafín HWK HF, 3.prášek HWK FP, 4.struktura 

Cena: 1500 Kč (platba při převzetí na prodejně, hotově nebo platební kartou)

Příprava lyží na pátek (30km volně) Nutno odevzdat nejpozději ve středu do 18:00 v obchodě "endorfin factory" na Horním náměstí v Jablonci. Lyže budou připraveny k vyzvednutí ve čtvrtek večer 17:00 - 18:00 opět v prodejně EF v Jablonci 

Příprava lyží na sobotu (25km klasicky) a neděli (50km klasicky) Lyže budou naparafínované vysokofluorovým parafínem a práškem, udělaná struktura a ve stoupací zóně bude podkladový vosk. Nutno odevzdat nejpozději ve čtvrtek do 17:00 na prodejně "endorfin factory" na Horním náměstí v Jablonci. Lyže budou připraveny k vyzvednutí v pátek večer mezi 17:00 a 18:00 opět v prodejně EF v Jablonci. Finální stoupací máza, podle aktuálních podmínek každý sám nebo dle doporučení ostatních firem. 

V neděli zajišťujeme servis a občerstvení na trati pro závodníky Katku Smutnou, Helču Karáskovou a tým Lukáše Bauera, proto bohužel v neděli nemáme kapacitu na finální stoupací vosky.

Chceš se předem objednat a zarezervovat si místo pro namazání lyží?