Test kol a společný trénink techniky

21.08.2019

Chceš si vyzkoušet kvalitní horské kolo s pevným nebo celoodpruženým rámem, současně se dozvědět teorii techniky jízdy na kole a v praxi si vše zkusit? Máme pro tebe jedinečnou příležitost tohle všechno zažít.

Připravili jsme pro vás jednodenní kemp, který posune vaše cyklistické dovednosti zase o level výš. A co Vás tedy čeká?

- Projdeme si teorii techniky jízdy na horském kole, ukážeme si jak se to má a nemá dělat. Témata techniky budou rovnováha, rytmus, brždění, jizda do kopce, jízda z kopce, zatáčení, jízda přes překážky, skok přes překážky, zábava

- Ukážeme si technické novinky v oblasti cyklistiky a exkluzivně jako prvním Vám ukážeme nové modely kol Orbea 2020

- Dáme společný oběd a načerpáme síly

- Připravena pro Vás bude velká flotila testovacích kol, které pro vás připravíme a bude si je moci vyzkoušet na společné vyjížďce

- Většinu věcí z teorie techniky jízdy v terénu si ukážeme a vyzkoušíme v praxi, během 2,5 - 3 hodinové vyjížďky

- Posedíme, popijeme a probereme zážitky, potřeby a vše nové co jste během celého dne dozvěděli


Akce se bude konat 29.září 2019 v Jizerských horách v prostorách chaty Prezidentská . Začátek akce je v 8:55 a předpokládaný konec 16:00 a dále, dle nálady.

Akce je zpoplatněna 500 Kč, které budeme vybírat po příjezdu. V ceně je zahrnut poukaz na oběd, poplatek za zapůjčení testovacího kola, zázemí a trenéři techniky.

REZERVACE NA TESTOVACÍ AKCI S VÝUKOU TECHNIKY 

Abychom Vám nabídly 100% servis je kapacita míst výrazně omezena a na akci je tedy zapotřebí se předem rezervovat. Kdo dřív pošle přihlášku, má přednost. Následně vytvoříme seznam náhradníků, které budeme kontaktovat v případě, že někdo vypadne.